Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1992 |
| IČO | 00879746 |
| Datová schránka | yz3k8fg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 529 smluv za celkem 157 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 4 046 451 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 13 | 1 542 081 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 393 819 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 592 490 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 90 750 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 76 724 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 50 | 11 522 407 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 592 490 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 106 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 00616931 | 2 | 2 779 184 Kč |
| Milan Lamper | 10 | 1 916 471 Kč |
| Pivnice Na zastávce, s.r.o. | 1 | 1 837 070 Kč |
| Maso z Kozmic s.r.o. | 1 | 1 238 992 Kč |
| UNH-Rekostav ML s.r.o. | 6 | 1 093 386 Kč |
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 2 | 699 375 Kč |
| Jaroslav Kittel s.r.o. | 5 | 675 410 Kč |
| Tomáš Moravec | 3 | 534 600 Kč |
| Lenner Motors s.r.o. | 1 | 485 955 Kč |
| ACTISTAV spol. s r.o. | 1 | 101 786 Kč |
| Miroslav Šulc | 1 | 98 952 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 90 750 Kč |
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Praha 4 - Modřany | 1 | 87 120 Kč |
| Igor Iankiv | 1 | 85 950 Kč |
| Jan Uhlík | 1 | 76 724 Kč |
| Pavel Skála | 1 | 70 000 Kč |
| Jaroslav Přeslička | 1 | 59 629 Kč |
| euroAWK s.r.o. | 1 | 56 488 Kč |
| PROLATO CONSULT s.r.o. | 1 | 22 344 Kč |
| SCCE s.r.o. | 1 | 22 344 Kč |
| Ing. Michal Hašek | 1 | 22 344 Kč |
| ARCHITEKTURA & DESIGN, s.r.o. | 1 | 22 344 Kč |
| ESONIC a.s. | 1 | 22 344 Kč |
| DENY s.r.o. | 1 | 22 344 Kč |
| NOSTRUM, spol. s r.o. | 1 | 22 344 Kč |
| Gymar s.r.o. | 1 | 22 344 Kč |
| Bobcat CZ, a.s. | 1 | 22 344 Kč |
| Intermedic Praha s.r.o. | 1 | 22 344 Kč |
| TJ Orion Praha, z.s. | 1 | 10 500 Kč |
| Doktor v Praze s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 4 392 157 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 1 999 578 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 661 192 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 14 | 1 493 631 Kč |
| Právní služby | 1 | 363 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 361 258 Kč |
| Odpady | 3 | 323 215 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 199 287 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 125 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 53 | 12 248 558 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 633 409 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 85 508 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 4 185 684 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 14 | 1 765 693 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 184 466 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 485 125 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 468 270 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 205 700 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 164 343 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 72 600 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 35 | 7 897 319 Kč |
| Městská část Praha 12 | 4 | 562 462 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 83 505 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Kittel s.r.o. | 2 | 1 703 974 Kč |
| REKO STAV 13 s.r.o. | 2 | 1 151 678 Kč |
| Petr Dům | 1 | 812 377 Kč |
| ZIEGLER ZZ s.r.o. | 2 | 734 209 Kč |
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 6 | 645 967 Kč |
| Petr Bartončík | 1 | 555 525 Kč |
| Advis Consulting s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| EV Battery s.r.o. | 1 | 468 270 Kč |
| Lenner Motors s.r.o. | 1 | 226 478 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 205 700 Kč |
| Petr Pekárek | 2 | 182 018 Kč |
| Jan Zeman | 2 | 177 691 Kč |
| Miroslav Brom | 2 | 172 079 Kč |
| ENBRA, a.s. | 2 | 170 240 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 164 343 Kč |
| Jaroslav Přeslička | 2 | 141 107 Kč |
| NAXOS a.s. | 1 | 130 196 Kč |
| KAS-OKNA, s.r.o. | 1 | 108 107 Kč |
| Jiří Boháč | 1 | 101 886 Kč |
| MYSELF kancelářská technika, s.r.o. | 1 | 74 342 Kč |
| PROLATO CONSULT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Swift Consulting s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| euroAWK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gymar s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pivnice Na zastávce, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 534 332 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 22 | 2 484 695 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 976 150 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 394 073 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 391 099 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 210 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 85 339 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 38 | 8 628 156 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 85 339 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 75 444 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKO STAV 13 s.r.o. | 6 | 1 938 958 Kč |
| ZIEGLER ZZ s.r.o. | 4 | 1 481 291 Kč |
| BAUTECHNOLOGY a.s. | 1 | 780 860 Kč |
| Richard Pelák | 3 | 748 373 Kč |
| SVÍTIDLA IM-EX spol. s r.o. | 1 | 636 335 Kč |
| Energetická agentura Vysočiny | 4 | 615 536 Kč |
| long river s.r.o. | 1 | 439 962 Kč |
| Jaroslav Kittel | 4 | 370 910 Kč |
| Tomáš Moravec | 3 | 364 003 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 210 000 Kč |
| Tomáš Hocek | 1 | 204 684 Kč |
| Mikys group s.r.o. | 1 | 204 587 Kč |
| Ladislav Litera | 2 | 185 901 Kč |
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 3 | 160 782 Kč |
| Milan Zajíc | 1 | 99 245 Kč |
| Igor Iankiv | 1 | 96 120 Kč |
| Miroslav Brom | 1 | 95 965 Kč |
| Jaroslav Dlouhý | 1 | 87 041 Kč |
| KAS-OKNA, s.r.o. | 1 | 68 386 Kč |
| DE.PO.NA PRAHA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,16 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 11 807 580 Kč |
| Odpady | 13 | 7 840 116 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 5 675 830 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 4 302 617 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 23 | 3 897 634 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 853 705 Kč |
| Právní služby | 4 | 717 472 Kč |
| Technické služby | 1 | 665 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 639 160 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 613 398 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 580 800 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 300 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 268 499 Kč |
| IT | 1 | 229 900 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 226 720 Kč |
| Kancelář | 3 | 202 054 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 125 090 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 73 350 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 72 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 41 795 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 135 | 40 959 732 Kč |
| Městská část Praha 12 | 3 | 3 378 932 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 70 136 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 184 952 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 81 723 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 66 143 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 12 | 3 | 1 184 952 Kč |
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 3 | 231 642 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 66 143 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 10 | 1 482 738 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 391 148 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 83 207 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 65 422 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 12 | 2 | 1 391 148 Kč |
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 2 | 83 207 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 2 | 65 422 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 7 | 1 539 777 Kč |
| ESONIC a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 6 | 3 656 378 Kč |
| Zemědělství | 2 | 178 761 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 112 283 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 91 943 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 90 912 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 63 646 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 61 831 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 14 | 4 827 092 Kč |
| Městská část Praha 12 | 3 | 266 849 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 63 646 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 19 | 5 266 487 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 6 | 3 656 378 Kč |
| J&PKra s.r.o. | 3 | 729 286 Kč |
| AZ CZ Servis s.r.o. | 2 | 182 855 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 112 283 Kč |
| Petr Belda | 1 | 84 458 Kč |
| TOPEXOL, s. r. o. | 1 | 61 831 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 27 | 3 736 532 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 2 113 623 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 8 | 1 818 012 Kč |
| Technické služby | 7 | 1 332 428 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 1 269 907 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 147 949 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 7 | 860 973 Kč |
| Nábytek | 3 | 712 817 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 239 580 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 223 412 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 96 518 Kč |
| Voda | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 71 | 11 313 161 Kč |
| Městská část Praha 12 | 19 | 5 239 838 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 2 113 623 Kč |
| Mikys group s.r.o. | 1 | 179 080 Kč |
| Veolia Energie Praha, a.s. | 1 | 116 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 82 | 16 468 692 Kč |
| J&PKra s.r.o. | 16 | 4 480 465 Kč |
| EKO - SERVIS spol. s r.o. | 17 | 1 494 171 Kč |
| AZ CZ Servis s.r.o. | 9 | 1 027 200 Kč |
| TÚZ s.r.o. | 3 | 876 758 Kč |
| AKROP s.r.o. | 4 | 796 890 Kč |
| Josef Váňa | 4 | 787 353 Kč |
| PILUM s.r.o. | 2 | 520 319 Kč |
| JOKER SERVIS s.r.o. | 3 | 503 205 Kč |
| Petr Belda | 4 | 445 643 Kč |
| ELCOS GROUP s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| ZIEGLER ZZ s.r.o. | 1 | 66 212 Kč |
| Jan Uhlík | 1 | 64 020 Kč |
| JAPAPROGRES s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Mikys group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků domů čp. 2086, 2087 - Komořany | 1 | 0 Kč |
| ATEL SERVIS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Husova knihovna v Modřanech, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 20 | 7 449 409 Kč |
| Odpady | 3 | 2 691 782 Kč |
| Technické služby | 11 | 2 131 311 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 978 644 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 732 085 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 638 956 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 424 710 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 295 190 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 135 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 101 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 824 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 36 | 8 248 280 Kč |
| Městská část Praha 12 | 20 | 7 374 173 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 424 710 Kč |
| Pohřební ústav hl. m. Prahy | 1 | 60 824 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 32 | 9 257 046 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 1 | 2 404 875 Kč |
| AKROP s.r.o. | 8 | 1 171 179 Kč |
| Dinorent s.r.o. | 4 | 744 106 Kč |
| B.U.V., spol. s r.o. | 1 | 638 956 Kč |
| TÚZ s.r.o. | 4 | 621 279 Kč |
| AZ CZ Servis s.r.o. | 3 | 377 957 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 2 | 288 060 Kč |
| J&PKra s.r.o. | 1 | 269 243 Kč |
| ASP GROUP s.r.o. | 1 | 104 463 Kč |
| EKO - SERVIS spol. s r.o. | 1 | 83 505 Kč |
| Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. | 1 | 79 983 Kč |
| Petr Belda | 1 | 67 337 Kč |
| PKM AUDIT Consulting s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |