Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.03.2013 |
| IČO | 01505157 |
| Datová schránka | ahmsv56 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 70 smluv za celkem 87 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 8 519 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 2 | 8 519 316 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 981 063 Kč |
| Zemědělství | 4 | 927 817 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace | 1 | 981 063 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 927 817 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 5 | 1 908 880 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 4 208 273 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 473 552 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 459 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 4 208 273 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 933 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 9 | 5 141 583 Kč |
| PRETOL s. r. o. | 2 | 1 298 064 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 2 841 262 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 833 714 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 4 849 968 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 9 | 4 849 968 Kč |
| EDS Trade s.r.o. | 2 | 1 773 739 Kč |
| PRETOL s. r. o. | 2 | 1 316 024 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 44 821 203 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 8 994 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 45 478 167 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 11 | 45 478 167 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 2 350 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 2 350 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 7 | 2 350 890 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 14 650 509 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 6 869 775 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 678 011 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 143 992 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 6 869 775 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 2 064 306 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 7 | 8 934 081 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 3 561 410 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 845 125 Kč |
| Zemědělství | 1 | 225 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 4 631 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 7 | 4 631 790 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 52 | 36 708 684 Kč |
| Zemědělství | 3 | 3 066 152 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 387 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 4 548 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 6 | 4 548 420 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 31 | 10 205 830 Kč |
| Pojišťovací služby | 12 | 5 963 410 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 809 935 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 4 211 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba zeleně komunikací s.r.o. | 4 | 4 211 165 Kč |