Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.03.2013 |
| IČO | 01532235 |
| Datová schránka | agrsywf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 11 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 1 | 2 009 699 Kč |
| Černá louka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. | 2 | 2 009 699 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 339 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 1 | 1 926 147 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 413 291 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. | 2 | 2 339 438 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 819 957 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 248 607 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 3 | 1 068 563 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 997 215 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. | 6 | 2 065 778 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 360 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 4 | 2 360 354 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 202 274 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. | 5 | 2 562 629 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 199 692 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 285 577 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 4 | 1 485 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. | 4 | 1 485 269 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 79 352 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 79 352 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. | 1 | 79 352 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 15 | 1 496 806 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 191 580 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 938 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 7 | 1 172 929 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. | 7 | 1 172 929 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 53 | 31 484 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 851 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. | 1 | 851 738 Kč |