Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.06.2013 |
| IČO | 01746154 |
| Datová schránka | uxgvh7w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 48 smluv za celkem 8 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 330 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský obvod Pardubice VII | 3 | 330 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 3 | 330 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 45 | 4 900 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský obvod Pardubice VII | 3 | 280 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 3 | 280 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 2 | 140 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 2 | 140 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 292 000 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 3 | 352 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 1 | 242 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 3 | 242 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 242 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 84 700 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 83 302 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 29 778 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 3 | 113 081 Kč |
| 47274689 | 1 | 84 700 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 8 | 439 781 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 7 | 411 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Město Kyjov | 1 | 108 900 Kč |
| Výstaviště Flora Olomouc, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 7 | 411 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 8 | 2 792 499 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 1 270 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 1 815 000 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 1 | 599 999 Kč |
| MKS Beseda, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace | 1 | 75 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 9 | 2 877 199 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 6 | 1 236 594 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 2 | 741 999 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 3 | 434 095 Kč |
| Výstaviště Flora Olomouc, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTAKERIX CZECH s.r.o. | 6 | 1 236 594 Kč |