Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.06.2018 |
| IČO | 01975072 |
| Datová schránka | 6yeawnh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 37 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 202 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 2 | 4 550 395 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 3 368 203 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 2 284 226 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JULEX MT s.r.o. | 4 | 10 202 824 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 4 550 395 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 302 361 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Františku | 2 | 302 361 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JULEX MT s.r.o. | 2 | 302 361 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 9 709 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 1 | 6 816 945 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 2 297 947 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 595 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JULEX MT s.r.o. | 3 | 9 709 941 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 6 816 945 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 8 900 126 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 306 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 1 | 7 398 288 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 | 1 078 166 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 476 596 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 1 | 253 361 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JULEX MT s.r.o. | 5 | 9 206 411 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 7 398 288 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 829 343 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 1 | 3 829 343 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 3 829 343 Kč |
| JULEX MT s.r.o. | 1 | 3 829 343 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 89 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 89 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JULEX MT s.r.o. | 1 | 89 804 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 2 107 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 2 107 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JULEX MT s.r.o. | 4 | 2 107 548 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 134 | 329 242 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 1 922 084 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JULEX MT s.r.o. | 4 | 1 922 084 Kč |