Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.09.2013 |
| IČO | 02072530 |
| Datová schránka | hrfzdks |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 96 smluv za celkem 280 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 751 193 Kč |
| Obec Růžová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 2 | 1 751 193 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 12 308 371 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 555 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 8 390 286 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 5 668 423 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | - 2 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 10 | 14 056 289 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 70 799 295 Kč |
| Zemědělství | 1 | 72 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 32 858 598 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 7 | 24 102 750 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 13 910 305 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 10 | 70 871 653 Kč |
| STAVOINVEST - REAL s.r.o. | 1 | 17 511 438 Kč |
| SaM silnice a mosty a.s. | 1 | 17 511 438 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 17 511 438 Kč |
| STRABAG SIS a.s. | 1 | 17 511 438 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 49 804 560 Kč |
| Zemědělství | 2 | 542 109 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 20 563 593 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 17 829 597 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 8 424 604 Kč |
| Obec Růžová | 1 | 4 187 066 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 1 | 407 259 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 14 | 51 412 119 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 33 825 550 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 4 135 633 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 4 | 17 271 540 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 2 | 9 457 360 Kč |
| Statutární město Most | 2 | 7 899 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 8 | 34 628 879 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 28 753 748 Kč |
| Zemědělství | 1 | 2 940 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 238 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 5 | 28 170 323 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 2 940 300 Kč |
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 1 | 999 266 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 2 | 601 347 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 221 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 10 | 32 932 356 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 26 843 823 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 7 451 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 9 005 425 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 6 994 244 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 4 548 040 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 3 | 3 804 845 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 1 268 080 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 1 244 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 12 | 26 865 603 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 22 560 610 Kč |
| Zemědělství | 26 | 21 546 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 7 | 16 795 158 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 2 | 2 594 240 Kč |
| Městská část Praha-Řeporyje | 1 | 1 546 182 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 961 950 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 880 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 14 | 22 778 410 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 15 528 537 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 372 765 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 81 089 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 13 844 217 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 1 684 320 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 372 765 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 81 089 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 10 | 15 982 391 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 415 | 1 573 117 712 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 256 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 8 457 619 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 955 518 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 256 620 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 157 603 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIRAST s.r.o. | 8 | 10 827 360 Kč |