Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Malvasier s.r.o. v likvidaci - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.

Založeno 10.09.2013
Zaniklo 15.05.2024
IČO 02073579
Datová schránka bbpzqn5

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Malvasier s.r.o. v likvidaci

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Malvasier s.r.o. v likvidaci

Všechny smlouvy: 45 smluv za celkem 63 mil. Kč;

6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 1 smlouva za celkem 640 420 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství1640 420 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1640 420 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Malvasier s.r.o. v likvidaci1640 420 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 2 smlouvy za celkem 52 461 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství252 461 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.252 461 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Malvasier s.r.o. v likvidaci252 461 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 12 smluv za celkem 15 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství57 377 371 Kč
IT44 314 980 Kč
Internetové služby, servery, cloud, certifikáty11 562 284 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1843 370 Kč
Konzultace a poradenství1757 575 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1214 855 580 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Malvasier s.r.o. v likvidaci1214 855 580 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 10 smluv za celkem 12 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 20,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství67 295 348 Kč
Stavebnictví22 897 759 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby1713 779 Kč
Pojišťovací služby1684 464 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1011 591 350 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Malvasier s.r.o. v likvidaci1011 591 350 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 15 smluv za celkem 24 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Internetové služby, servery, cloud, certifikáty1319 061 322 Kč
Stavebnictví413 916 065 Kč
Zemědělství87 397 653 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství11 810 160 Kč
Zajišťování služeb pro veřejnost1764 720 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1220 818 265 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace33 384 244 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Malvasier s.r.o. v likvidaci1524 202 509 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace11 810 160 Kč



}