Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 01.10.2013 |
| IČO | 02125633 |
| Datová schránka | p372j9k |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 247 smluv za celkem 798 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 6 | 3 598 115 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 531 005 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 2 240 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 31 | 19 154 678 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 31 | 19 154 678 Kč |
| CEBU a.s. | 27 | 15 385 943 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 27 | 15 385 943 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 68 | 34 009 284 Kč |
| Technické služby | 20 | 12 311 506 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 9 | 7 150 647 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 2 258 853 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 216 911 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 106 | 61 106 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 106 | 61 106 690 Kč |
| CEBU a.s. | 88 | 47 827 126 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 88 | 47 827 126 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 22 | 20 327 442 Kč |
| Stavebnictví | 42 | 17 341 085 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 7 | 8 561 298 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 186 733 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 73 | 47 917 678 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 88 787 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 75 | 48 006 465 Kč |
| CEBU a.s. | 60 | 34 124 246 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 60 | 34 124 246 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 577 | 448 411 971 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 17 331 810 Kč |
| Zemědělství | 1 | 13 532 965 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 6 | 6 120 114 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 2 659 193 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 21 | 23 508 188 Kč |
| Městská část Praha 15 | 2 | 13 627 158 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 13 567 219 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 225 096 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 26 | 50 927 661 Kč |
| CEBU service s.r.o. | 9 | 16 879 360 Kč |
| FREKO a.s. | 9 | 16 879 360 Kč |
| CEBU a.s. | 4 | 13 532 965 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 25 | 167 008 091 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 28 797 178 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 619 948 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 12 | 28 797 178 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 4 612 508 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 619 948 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 14 | 34 029 634 Kč |
| CEBU service s.r.o. | 7 | 11 861 926 Kč |
| FREKO a.s. | 7 | 11 861 926 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 254 068 461 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 223 146 001 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 49 | 152 367 049 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 7 596 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 568 154 564 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 7 713 002 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 8 | 575 867 566 Kč |
| CEBU service s.r.o. | 4 | 568 154 564 Kč |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 3 | 314 086 103 Kč |
| V-TRADE, s.r.o. | 3 | 314 086 103 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 3 | 314 086 103 Kč |
| FREKO a.s. | 1 | 254 068 461 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 12 156 177 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 12 156 177 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 2 | 12 156 177 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 277 | 3 310 806 243 Kč |
| Stavebnictví | 1 718 | 1 456 090 972 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 2 | 6 936 931 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 3 | 6 936 931 Kč |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CEBU service s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| V-TRADE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 1 | 0 Kč |