Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.12.2013 |
| IČO | 02461587 |
| Datová schránka | qe382s5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 85 305 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 155 398 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. | 4 | 155 398 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 261 332 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 70 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 261 332 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 70 156 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. | 7 | 331 488 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 71 | 3 767 895 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 10 | 1 630 560 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 119 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260 | 1 | 999 158 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 8 | 648 161 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 119 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. | 10 | 1 766 838 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 800 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 610 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 1 800 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 610 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. | 2 | 2 410 320 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 364 815 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 2 | 727 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. | 2 | 727 815 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 2 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. | 2 | 726 000 Kč |