Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 31.07.2014 |
| IČO | 03211223 |
| Datová schránka | qvbmfhb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 209 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 950 818 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 950 818 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 2 | 950 818 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 892 980 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 892 980 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 2 | 892 980 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 31 | 110 429 803 Kč |
| IT | 1 | 3 591 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 110 429 803 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 3 591 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 2 | 114 021 761 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 3 252 451 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 250 600 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 121 000 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 5 503 051 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 4 | 5 624 051 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 16 024 030 Kč |
| IT | 2 | 6 496 993 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 459 800 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 22 521 023 Kč |
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 1 | 459 800 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 9 | 22 980 823 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 12 760 660 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 459 800 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 12 438 800 Kč |
| IT | 4 | 10 705 620 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 295 370 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 25 439 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 7 | 25 439 790 Kč |
| PRODIN a.s. | 1 | 12 438 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 151 | 402 008 682 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 3 385 580 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 3 170 200 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 600 017 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 231 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 21 033 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 5 | 21 033 892 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 109 | 523 130 190 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 16 | 50 596 150 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 31 | 7 125 690 Kč |
| Pojišťovací služby | 31 | 2 289 320 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 441 650 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 209 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 10 | 17 857 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITS - Intelligent Transport Systems, s.r.o. | 10 | 17 857 180 Kč |