Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.07.2014 |
| IČO | 03217507 |
| Datová schránka | 5hwk5aw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 28 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 3 629 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 1 | 3 629 032 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 5 581 488 Kč |
| IT | 1 | 1 810 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 5 581 488 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 3 432 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 4 | 9 014 258 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 705 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 705 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 2 | 2 705 287 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 4 002 196 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 4 002 196 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 421 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 4 | 4 423 276 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 61 | 122 889 705 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 7 983 432 Kč |
| IT | 1 | 919 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologická agentura ČR | 1 | 7 983 432 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 919 600 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 3 | 8 903 032 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 185 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 185 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 1 | 185 856 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 286 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 286 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 1 | 286 770 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 31 | 32 403 800 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 285 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 524 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMPUS New Technology s.r.o. | 2 | 2 524 060 Kč |