Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.10.2014 |
| IČO | 03450660 |
| Datová schránka | yitqn7g |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 39 smluv za celkem 25 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 671 938 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 640 272 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 605 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 605 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 127 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 3 276 938 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 732 269 Kč |
| Statutární město Třinec | 1 | 640 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 6 | 4 649 479 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 663 198 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 681 900 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 500 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 3 889 894 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 1 455 204 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 500 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 4 | 5 845 098 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 276 738 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 345 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 8 276 738 Kč |
| Statutární město Třinec | 1 | 675 151 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 670 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 4 | 9 621 889 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 531 795 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Český Těšín | 1 | 430 155 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 101 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 2 | 531 795 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 41 | 36 925 510 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 335 654 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 1 160 874 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 6 | 1 160 874 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 729 751 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 336 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Třinec | 1 | 729 751 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 336 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 4 | 1 065 751 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 4 | 615 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 615 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 4 | 615 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 111 | 162 221 474 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 72 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Třinec | 1 | 130 738 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 2 | 203 696 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 6 | 923 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 923 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Střechy Komíny s.r.o. | 6 | 923 280 Kč |