Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.10.2014 |
| IČO | 03476910 |
| Datová schránka | rgqqukx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 53 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 7 233 985 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 529 508 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 7 894 663 Kč |
| Garáže Ostrava, a.s. | 1 | 529 508 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Route CVS s.r.o. | 3 | 8 424 171 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 10 300 389 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 10 300 389 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Route CVS s.r.o. | 2 | 10 300 389 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 11 680 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 11 680 878 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 120 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Route CVS s.r.o. | 3 | 11 801 753 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 7 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 7 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Route CVS s.r.o. | 1 | 7 260 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 6 042 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 6 042 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Route CVS s.r.o. | 1 | 6 042 135 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 465 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 6 465 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Route CVS s.r.o. | 2 | 6 465 635 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 399 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 2 568 830 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Route CVS s.r.o. | 2 | 2 568 830 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 101 | 514 429 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 911 735 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Route CVS s.r.o. | 2 | 911 735 Kč |