Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

SENZORY CZ, a.s. - Registr smluv

Soukromá firma. Akciová společnost.

Založeno 21.10.2014
IČO 03504344
Datová schránka v8nrfxy

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u SENZORY CZ, a.s.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro SENZORY CZ, a.s.

Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 2 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 9 smluv za celkem 662 802 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
DIAMO, státní podnik9662 802 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.9662 802 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 4 smlouvy za celkem 370 800 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
DIAMO, státní podnik4370 800 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.4370 800 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 3 smlouvy za celkem 218 054 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
DIAMO, státní podnik3218 054 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.3218 054 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 3 smlouvy za celkem 140 142 Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
DIAMO, státní podnik2140 142 Kč
Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.3140 142 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 431 203 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technické sítě Brno, akciová společnost1362 176 Kč
DIAMO, státní podnik169 027 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.2431 203 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 1 smlouva za celkem 363 000 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Energie1363 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CHEVAK Cheb, a.s.1363 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.1363 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Energie113 630 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 3 smlouvy za celkem 78 067 Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SAKO Brno, a.s.278 067 Kč
Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SENZORY CZ, a.s.378 067 Kč



}