Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.12.2014 |
| IČO | 03650014 |
| Datová schránka | buqtyk9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 638 smluv za celkem 3 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
19 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 11 | 36 851 479 Kč |
| Generální ředitelství cel | 2 | 7 463 764 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 3 | 728 916 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 417 138 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 2 | 410 294 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 2 | 403 032 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 385 312 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 1 | 317 867 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 260 779 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 2 | 112 053 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 93 509 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 69 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 29 | 47 513 198 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 17 | 309 355 649 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 28 359 496 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 30 | 6 490 228 Kč |
| Zdravotní péče | 4 | 395 622 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 60 548 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 93 | 463 022 824 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 7 | 55 328 688 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 45 902 485 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 20 | 6 690 005 Kč |
| Zdravotní péče | 55 | 5 338 072 Kč |
| Oděvy | 1 | 435 358 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 51 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 57 | 259 040 948 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 15 | 191 903 350 Kč |
| Oděvy | 4 | 9 848 819 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 9 029 944 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 16 | 4 782 603 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 2 904 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 23 | 140 283 327 Kč |
| Ministerstvo obrany | 6 | 84 500 911 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 8 | 21 745 051 Kč |
| Generální ředitelství cel | 6 | 6 760 052 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 3 | 1 081 841 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 929 232 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 4 | 906 835 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 861 351 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 810 240 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 3 | 758 775 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 2 | 748 047 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 460 635 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 2 | 156 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 63 | 260 002 415 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,19 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 11 | 15 610 813 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 56 | 8 496 024 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 2 026 561 Kč |
| Oděvy | 2 | 493 711 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 201 433 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 10 467 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 94 | 36 558 873 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 15 | 112 275 803 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 72 639 930 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 7 | 39 975 668 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 12 714 995 Kč |
| Oděvy | 4 | 8 159 359 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 47 | 6 717 930 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 19 578 Kč |
| Čisticí výrobky | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 100 | 364 289 112 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oděvy | 147 | 254 762 676 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 9 | 180 317 883 Kč |
| Řemesla | 15 | 164 231 560 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 66 | 8 141 370 Kč |
| Školení a kurzy | 40 | 938 338 Kč |
| Čisticí výrobky | 53 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 108 | 403 354 251 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 146 | 3 311 215 302 Kč |
| Řemesla | 13 | 144 662 416 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 11 | 34 630 297 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 9 | 645 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 26 | 224 305 045 Kč |
| Ministerstvo obrany | 11 | 34 630 297 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 687 153 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 191 936 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 93 055 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 74 633 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 68 335 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 52 617 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 16 335 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 7 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 45 | 260 127 101 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 9 | 235 465 015 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 8 | 45 084 225 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 783 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 193 600 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 45 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 20 | 205 729 630 Kč |
| Ministerstvo obrany | 10 | 150 569 225 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 783 000 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 2 420 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 32 | 361 501 855 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,16 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 204 | 565 385 156 Kč |
| Řemesla | 11 | 163 938 553 Kč |
| Konzultace a poradenství | 42 | 126 012 781 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 10 | 12 259 473 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 24 | 283 574 840 Kč |
| Ministerstvo obrany | 14 | 51 990 038 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTIMENTUM s.r.o. | 38 | 335 564 878 Kč |