Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 19.01.2015 |
| IČO | 03721671 |
| Datová schránka | 3cbvkqx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 36 smluv za celkem 64 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 276 287 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 276 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DURIMONT stavby s.r.o. | 2 | 276 287 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 433 143 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 479 271 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 296 523 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 133 294 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 75 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 805 436 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 612 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DURIMONT stavby s.r.o. | 5 | 3 418 001 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 3 126 478 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 368 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DURIMONT stavby s.r.o. | 1 | 2 368 776 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 998 755 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 7 816 996 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 181 759 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DURIMONT stavby s.r.o. | 4 | 7 998 755 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 061 824 Kč |
| IT | 1 | 65 866 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 127 691 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DURIMONT stavby s.r.o. | 2 | 3 127 691 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 20 249 517 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 20 075 605 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 173 912 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DURIMONT stavby s.r.o. | 11 | 20 249 517 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 12 831 343 Kč |
| IT | 11 | 736 629 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 278 772 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 13 188 081 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DURIMONT stavby s.r.o. | 7 | 13 188 081 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 6 011 236 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 32 | 3 161 297 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 6 384 812 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DURIMONT stavby s.r.o. | 3 | 6 384 812 Kč |