Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.01.2015 |
| IČO | 03729800 |
| Datová schránka | f9avp4v |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 13 smluv za celkem 9 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 228 327 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIGNALETICA, s.r.o. | 1 | 228 327 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 591 146 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 565 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 156 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIGNALETICA, s.r.o. | 2 | 1 156 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 088 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIGNALETICA, s.r.o. | 1 | 1 088 093 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 788 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 788 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIGNALETICA, s.r.o. | 3 | 788 840 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 215 699 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 459 721 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 296 571 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 286 601 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 3 042 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIGNALETICA, s.r.o. | 4 | 3 042 892 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 51 | 17 751 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 086 084 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIGNALETICA, s.r.o. | 1 | 1 086 084 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 32 | 32 132 132 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 879 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIGNALETICA, s.r.o. | 2 | 1 879 324 Kč |