Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 30.01.2015 |
| IČO | 03758711 |
| Datová schránka | zv7wesz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 3 | 370 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| just POINT s.r.o. | 3 | 370 260 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 767 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 767 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| just POINT s.r.o. | 1 | 767 140 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 27 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 27 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| just POINT s.r.o. | 1 | 27 165 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 586 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 586 850 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 8 349 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| just POINT s.r.o. | 2 | 595 199 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 39 119 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 39 119 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| just POINT s.r.o. | 2 | 39 119 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 517 880 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 12 100 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 2 | 529 980 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 63 053 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| just POINT s.r.o. | 6 | 593 033 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 19 | 597 554 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 127 050 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 46 944 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| just POINT s.r.o. | 5 | 173 994 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 37 | 18 117 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| just POINT s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |