Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.03.2015 |
| IČO | 03921051 |
| Datová schránka | yqrzhpr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 11 smluv za celkem 5 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 243 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| mControl s.r.o. | 2 | 243 910 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 125 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| mControl s.r.o. | 2 | 125 638 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 2 161 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| mControl s.r.o. | 1 | 2 161 895 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 95 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice | 1 | 95 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| mControl s.r.o. | 1 | 95 638 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 197 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 930 021 Kč |
| Správa úložišť radioaktivních odpadů | 1 | 197 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| mControl s.r.o. | 2 | 1 127 818 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 542 385 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 310 841 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Botanický ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 853 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| mControl s.r.o. | 3 | 853 225 Kč |