Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

VAN-TEC MEDICAL s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.

Založeno 04.08.2015
Zaniklo 01.01.2024
IČO 04294131
Datová schránka

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u VAN-TEC MEDICAL s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro VAN-TEC MEDICAL s.r.o.

Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 61 mil. Kč;

4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 393 885 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zdravotnictví1393 885 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Fakultní nemocnice Ostrava1393 885 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAN-TEC MEDICAL s.r.o.1393 885 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis23 073 400 Kč
Zdravotnictví21 393 900 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace12 359 500 Kč
Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace1713 900 Kč
Nemocnice České Budějovice, a.s.1713 900 Kč
Masarykův onkologický ústav1680 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAN-TEC MEDICAL s.r.o.44 467 300 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 6 smluv za celkem 26 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy a údržba zdravotnických přístrojů420 609 567 Kč
Zdravotnictví15 559 345 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis165 939 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace420 609 567 Kč
Fakultní nemocnice Ostrava25 625 284 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAN-TEC MEDICAL s.r.o.626 234 851 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zdravotnictví12 840 959 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)11 142 216 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace12 840 959 Kč
Ostravská univerzita11 142 216 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAN-TEC MEDICAL s.r.o.23 983 175 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis3133 196 290 Kč
Zdravotnictví12 226 400 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace24 029 300 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAN-TEC MEDICAL s.r.o.24 029 300 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zdravotnictví13 509 351 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze13 509 351 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VAN-TEC MEDICAL s.r.o.13 509 351 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}