Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.08.2015 |
| IČO | 04348443 |
| Datová schránka | 77a79xd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 88 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 65 897 Kč |
| Řemesla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENDIS, s.p. | 11 | 1 018 916 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 65 897 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTAVAN WORKWEAR s.r.o. | 12 | 1 084 812 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 1 | 1 496 157 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 380 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 361 801 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 302 500 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 279 884 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 63 209 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 2 | 1 857 957 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 380 000 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 2 | 302 500 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 279 884 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 63 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTAVAN WORKWEAR s.r.o. | 8 | 2 883 551 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 13 | 1 826 343 Kč |
| Řemesla | 2 | 1 030 604 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 955 900 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 8 | 525 169 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 96 044 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 46 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 1 101 814 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 751 282 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 326 178 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 147 039 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 96 044 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTAVAN WORKWEAR s.r.o. | 10 | 2 422 357 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 | 619 520 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 194 950 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 85 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav pro péči o matku a dítě | 4 | 840 379 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 194 950 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 117 000 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 85 697 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 84 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTAVAN WORKWEAR s.r.o. | 8 | 1 322 401 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 2 420 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 064 445 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 110 283 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 87 894 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOM PRAHA s.p. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 898 262 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 166 184 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 110 283 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 87 894 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTAVAN WORKWEAR s.r.o. | 5 | 3 682 623 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 37 | 10 902 809 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 7 323 033 Kč |
| Řemesla | 1 | 2 428 897 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 157 250 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 7 323 033 Kč |
| LOM PRAHA s.p. | 2 | 4 315 465 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 2 | 2 428 897 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 2 | 303 094 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 157 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTAVAN WORKWEAR s.r.o. | 9 | 14 527 739 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 17 322 978 Kč |
| Čisticí výrobky | 19 | 4 069 240 Kč |
| Leciva | 7 | 3 889 545 Kč |
| Zdravotnictví | 19 | 1 654 728 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 1 313 779 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 321 207 Kč |
| Oděvy | 1 | 302 500 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 179 826 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 103 455 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 6 | 18 700 907 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 2 | 520 300 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 321 207 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 2 | 275 880 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 1 | 179 826 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 141 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTAVAN WORKWEAR s.r.o. | 14 | 20 139 155 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 45 | 64 338 824 Kč |
| Řemesla | 31 | 63 296 447 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 4 | 42 562 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTAVAN WORKWEAR s.r.o. | 4 | 42 562 492 Kč |