Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.09.2015 |
| IČO | 04357345 |
| Datová schránka | 5fp8g5w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 6 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 723 522 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 914 875 Kč |
| Město Lysá nad Labem | 5 | 808 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 6 | 1 723 522 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 220 430 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní úřad pro jadernou bezpečnost | 1 | 220 430 Kč |
| Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4 | 1 | 82 280 Kč |
| Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 72 848 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 3 | 375 558 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 118 557 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8 | 1 | 995 053 Kč |
| Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 118 557 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 2 | 1 113 610 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 68 067 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bytová správa Ministerstva vnitra, s.p.o. | 1 | 68 067 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 2 | 68 067 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 463 810 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 411 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 262 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 313 267 Kč |
| Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8 | 1 | 262 192 Kč |
| Dětské centrum Milovice, příspěvková organizace | 1 | 150 543 Kč |
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 4 | 726 002 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 123 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 2 | 123 286 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 486 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 384 425 Kč |
| Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 101 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 3 | 486 134 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 531 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 892 205 Kč |
| Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 639 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 3 | 1 531 709 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 87 | 23 302 293 Kč |
| Sociální péče | 1 | 79 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Klánovice | 2 | 241 150 Kč |
| Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 79 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Kutil s.r.o. | 3 | 320 733 Kč |