Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.12.2015 |
| IČO | 04618751 |
| Datová schránka | gxxdcp2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 217 smluv za celkem 262 mil. Kč;
13 smluv má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 26 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 3 | 28 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Slezan Opava s.r.o. | 3 | 28 250 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 21 450 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 8 | 3 125 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 705 334 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 7 | 29 480 478 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 8 | 1 450 156 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Slezan Opava s.r.o. | 8 | 29 480 478 Kč |
| TQM - holding s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| ADIV, spol. s r.o. | 1 | 324 856 Kč |
| JC Market s.r.o. | 2 | 242 000 Kč |
| SATUM CZECH s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| VibroBeton s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| TISKÁRNA GRAFICO s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| MG PHARMA s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 19 820 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 564 600 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 1 210 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 8 | 19 962 776 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 7 | 2 854 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Slezan Opava s.r.o. | 8 | 19 962 776 Kč |
| ADIV, spol. s r.o. | 2 | 1 564 600 Kč |
| PRO - HOCKEY Cz.,s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| TQM - holding s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Český svaz ledního hokeje z.s. | 1 | 80 000 Kč |
| VibroBeton s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| MG PHARMA s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 18 320 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 178 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 11 | 1 960 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 8 | 20 498 000 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 11 | 1 960 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Slezan Opava s.r.o. | 8 | 20 498 000 Kč |
| PRO - HOCKEY Cz.,s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| OPATHERM a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| 4 Lighting s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| ADIV, spol. s r.o. | 2 | 290 400 Kč |
| JC Market s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| VibroBeton s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| MG PHARMA s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Pavel Kuzník s.r.o. | 1 | 36 300 Kč |
| ALL SPORTS a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 12 | 34 534 300 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 11 | 1 080 530 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 290 400 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 8 | 19 644 300 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 18 | 16 260 930 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 32 222 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 371 485 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 1 089 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 7 | 21 730 485 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 10 | 14 952 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Slezan Opava s.r.o. | 8 | 21 730 485 Kč |
| Statutární město Opava | 6 | 13 863 000 Kč |
| TQM - holding s.r.o. | 2 | 968 000 Kč |
| JC Market s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Innovation Advisors s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 27 467 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 350 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 217 800 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 12 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Slezan Opava s.r.o. | 14 | 14 298 700 Kč |
| Statutární město Opava | 7 | 13 737 000 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 36 793 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 23 | 22 188 650 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 2 162 028 Kč |
| Telco | 1 | 133 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 7 | 13 293 000 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 11 | 993 652 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Slezan Opava s.r.o. | 7 | 13 293 000 Kč |
| Radovan Maxner | 1 | 181 500 Kč |
| Miroslav Kupka | 1 | 146 652 Kč |
| NET and GAMES a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| DELIKOMAT s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| JC Market s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| HAGEMANN a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| OPAMETAL s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Pavel Kuzník s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| LABUŽNÍK - FAST FOOD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TISKÁRNA GRAFICO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ALL SPORTS a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 26 720 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 12 | 16 129 300 Kč |
| Telco | 22 | 2 662 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 17 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 4 | 11 520 000 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 11 | 2 181 200 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 29 | 114 477 970 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 848 | 77 515 428 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 19 | 3 867 886 Kč |
| Sport a sportoviště | 5 | 1 892 911 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 3 | 318 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 145 200 Kč |
| Leciva | 1 | 133 100 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 94 380 Kč |
| Právní služby | 5 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 5 | 14 866 500 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 34 | 9 522 311 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 94 380 Kč |