Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 17.12.2015 |
| IČO | 04650522 |
| Datová schránka | gg6ehmp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1510 smluv za celkem 2 mld. Kč;
18 smluv má zásadní nedostatek;
99 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 59 901 439 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 30 | 8 265 013 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 31 | 4 854 720 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 3 643 995 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 463 903 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 354 800 Kč |
| Odpady | 1 | 115 434 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 84 710 Kč |
| IT | 1 | 24 200 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 143 | 108 646 145 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 84 710 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 62 711 492 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 39 | 43 694 731 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 87 | 19 564 898 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 3 757 403 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 2 232 172 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 348 598 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 015 456 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 394 265 Kč |
| IT Hardware | 2 | 158 612 Kč |
| Nábytek | 1 | 148 083 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 145 200 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 70 543 Kč |
| IT | 1 | 24 200 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 266 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 206 | 148 750 079 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 458 856 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 475 163 236 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 94 | 18 572 256 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 43 | 12 849 641 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 5 122 091 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 912 797 Kč |
| IT | 3 | 697 323 Kč |
| Právní služby | 2 | 474 683 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 227 521 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 123 420 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 91 476 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 64 130 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 51 316 Kč |
| Telco | 2 | 9 922 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 205 | 514 944 485 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 79 349 723 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 30 | 6 389 155 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 19 | 5 872 510 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 4 733 685 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 684 288 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 2 597 628 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 080 730 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 603 790 Kč |
| Zemědělství | 1 | 177 991 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 112 530 Kč |
| IT | 2 | 60 500 Kč |
| Právní služby | 1 | 18 150 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 105 | 110 612 878 Kč |
| Osmička pro rodinu | 1 | 250 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 44 | 115 308 590 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 52 | 21 684 608 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 42 | 10 300 190 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 612 094 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 185 800 Kč |
| Nábytek | 2 | 667 120 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 654 388 Kč |
| Odpady | 1 | 223 463 Kč |
| Technické služby | 1 | 176 220 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 88 572 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 30 250 Kč |
| IT | 1 | 30 000 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 653 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 161 | 147 917 632 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 5 | 12 314 537 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 80 216 341 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 6 | 16 493 097 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 24 | 9 288 871 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 6 679 352 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 4 699 834 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 3 413 211 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 27 | 2 420 329 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 2 412 614 Kč |
| Technické služby | 1 | 643 381 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 323 819 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 143 990 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 117 | 126 048 906 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 199 453 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 130 680 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 49 | 82 548 098 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 25 | 7 789 230 Kč |
| Ostraha objektů | 5 | 3 631 838 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 359 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 2 347 397 Kč |
| Právní služby | 3 | 2 052 508 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 721 175 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 598 236 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 595 456 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 581 889 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 409 792 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 374 991 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 152 460 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 83 460 Kč |
| Energie | 1 | 71 918 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 64 326 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 165 | 113 860 989 Kč |
| Městská část Praha 8 | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,64 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 39 | 38 525 431 Kč |
| IT | 2 | 6 643 196 Kč |
| Ostraha objektů | 4 | 4 571 622 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 3 168 764 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 20 | 3 070 679 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 407 900 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 981 980 Kč |
| Právní služby | 4 | 1 708 278 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 636 525 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 5 | 425 673 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 353 632 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 346 057 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 334 686 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 200 058 Kč |
| Nábytek | 1 | 176 103 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 117 215 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 105 270 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 86 928 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 74 488 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 69 772 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 144 | 73 116 102 Kč |
| Městská část Praha 8 | 5 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,93 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 45 | 74 026 264 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 22 | 22 796 066 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 4 610 290 Kč |
| Ostraha objektů | 11 | 2 926 005 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 2 065 034 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 1 222 894 Kč |
| Právní služby | 3 | 614 680 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 350 900 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 99 | 108 199 769 Kč |
| Městská část Praha 8 | 11 | 2 332 880 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 71 | 101 370 063 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 5 | 6 747 909 Kč |
| Právní služby | 2 | 5 009 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 2 489 402 Kč |
| Ostraha objektů | 8 | 2 462 835 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 856 682 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 307 219 Kč |
| Technické služby | 1 | 290 260 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 166 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 66 355 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 54 365 Kč |
| Odpady | 1 | 30 347 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 115 | 120 652 710 Kč |
| Městská část Praha 8 | 8 | 2 407 295 Kč |