Soukromá firma. Akciová společnost. zaniklý subjekt. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 01.01.2016 |
| Zaniklo | 18.04.2024 |
| IČO | 04670329 |
| Datová schránka | hadffy4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 70 smluv za celkem 281 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 406 560 Kč |
| Tisk | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 406 560 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| šmíragroup a.s. | 2 | 406 560 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 155 521 648 Kč |
| Tisk | 1 | 1 200 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 303 221 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 16 | 120 308 173 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 32 883 042 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 8 072 366 Kč |
| Obecní dům, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 5 | - 4 238 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| šmíragroup a.s. | 27 | 157 024 869 Kč |
| EU - Print s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 67 915 806 Kč |
| Tisk | 13 | 7 329 615 Kč |
| Kancelář | 2 | 172 062 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 67 500 Kč |
| Odpady | 1 | 51 355 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 11 | 60 917 117 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 4 | 7 128 305 Kč |
| Obecní dům, a.s. | 3 | 172 062 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 67 500 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 51 355 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| šmíragroup a.s. | 21 | 68 336 338 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 54 031 220 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 41 047 918 Kč |
| Statutární město Ostrava | 7 | 11 144 840 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 1 276 660 Kč |
| Město Vysoké Mýto | 1 | 422 722 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 | 139 080 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| šmíragroup a.s. | 14 | 54 240 120 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 1 276 660 Kč |