Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.03.2016 |
| IČO | 04934482 |
| Datová schránka | vftsdck |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 10 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoologická a botanická zahrada města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 429 893 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Plzeň, sady 5. května 42 | 2 | 528 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 2 | 528 885 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 634 144 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 132 705 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Plzeň, Podmostní 1 | 1 | 634 144 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 132 705 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 2 | 766 849 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 272 940 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 77 609 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 272 940 Kč |
| Zoologická a botanická zahrada města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 77 609 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 2 | 350 549 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 43 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 15 | 6 501 267 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 3 180 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 418 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 2 | 2 418 584 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 1 621 410 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Dobřanech | 1 | 482 766 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 472 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 5 | 4 994 818 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 420 915 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 248 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 3 | 1 669 207 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 3 | 1 669 207 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 43 | 55 191 676 Kč |
| Školení a kurzy | 44 | 12 663 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nýřany | 1 | 1 438 690 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 2 | 309 005 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 3 | 1 747 695 Kč |