Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 20 podřízených subjektů.
| Založeno | 05.04.2016 |
| IČO | 04958268 |
| Datová schránka | t47suak |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 3933 smluv za celkem 4 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
157 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,40 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 2 | 29 599 664 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 28 | 5 708 473 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 5 319 924 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 3 206 500 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 404 495 Kč |
| Právní služby | 1 | 94 380 Kč |
| Zemědělství | 1 | 81 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 133 | 98 283 530 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
20 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 217 | 852 146 804 Kč |
| Stavebnictví | 96 | 216 446 317 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 41 382 595 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 20 | 10 074 343 Kč |
| Práce při dokončování budov | 24 | 3 860 349 Kč |
| Technické služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 2 343 303 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 5 | 1 180 844 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 801 081 Kč |
| IT Hardware | 1 | 769 669 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 537 726 Kč |
| Textilie | 1 | 127 770 Kč |
| Právní služby | 1 | 78 650 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 1 | 804 792 251 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 456 | 348 565 895 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 801 081 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
29 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 138 | 290 895 688 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 272 | 59 791 268 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 15 443 207 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 5 | 8 512 638 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 8 229 869 Kč |
| Práce při dokončování budov | 34 | 6 146 422 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 3 131 674 Kč |
| Právní služby | 4 | 2 640 220 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 815 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 830 060 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 392 823 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 250 113 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 168 280 Kč |
| Nábytek | 1 | 166 995 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 565 | 420 911 532 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 290 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
23 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 106 | 192 934 590 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 174 | 29 696 315 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 12 095 277 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 10 523 731 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 3 999 494 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 3 558 375 Kč |
| Práce při dokončování budov | 10 | 2 434 205 Kč |
| Kancelář | 1 | 2 418 790 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 2 323 200 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 824 380 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 968 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 181 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 132 859 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 397 | 323 194 177 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 12 211 593 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 | - 116 316 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 82 | 140 879 369 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 18 | 69 424 784 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 213 | 45 116 338 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 8 376 709 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 5 700 717 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 3 076 857 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 2 420 000 Kč |
| Textilie | 13 | 1 750 163 Kč |
| IT | 1 | 979 237 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 747 866 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 387 696 Kč |
| Zemědělství | 2 | 377 429 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 324 086 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 226 270 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 130 697 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 97 156 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 409 | 221 308 956 Kč |
| Městská část Praha 2 | 8 | 62 097 481 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 3 | 10 629 523 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 248 | 214 896 687 Kč |
| Stavebnictví | 82 | 129 793 587 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 5 538 799 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 4 757 115 Kč |
| IT | 2 | 4 719 000 Kč |
| Úklidové služby | 16 | 4 128 354 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 3 647 424 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 329 702 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 815 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 611 050 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 484 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 288 498 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 287 496 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 173 314 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 120 276 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 93 170 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 411 | 242 488 710 Kč |
| Městská část Praha 2 | 4 | 137 701 631 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 103 | 155 263 940 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 261 | 52 192 227 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 23 | 14 515 712 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 78 | 9 928 050 Kč |
| Průmyslové stroje | 15 | 9 380 593 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 6 628 946 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 5 126 326 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 2 022 706 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 210 000 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 936 178 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 93 170 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 439 | 253 406 688 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
19 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 88 | 216 879 632 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 442 | 153 330 182 Kč |
| Úklidové služby | 535 | 119 848 328 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 241 | 61 104 840 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 13 368 552 Kč |
| IT | 2 | 4 840 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 860 395 Kč |
| Průmyslové stroje | 11 | 2 443 048 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 215 919 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 12 | 1 623 413 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 524 929 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 276 318 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 416 700 Kč |
| Právní služby | 2 | 242 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 181 401 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 84 700 Kč |
| Energie | 1 | 62 829 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 393 | 309 592 794 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 90 | 174 831 313 Kč |
| Právní služby | 116 | 127 174 300 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 200 | 40 895 755 Kč |
| Kancelář | 12 | 26 761 727 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 8 447 674 Kč |
| Technické služby | 3 | 7 865 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 2 420 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 299 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 2 237 653 Kč |
| Práce při dokončování budov | 6 | 1 036 477 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 869 439 Kč |
| IT | 1 | 726 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 451 090 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 203 280 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 181 500 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 331 | 248 038 705 Kč |
| Městská část Praha 2 | 5 | 1 056 090 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
91 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 072 | 1 255 528 054 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 272 | 656 371 157 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 055 | 549 753 782 Kč |
| Práce při dokončování budov | 915 | 164 035 811 Kč |
| Průmyslové stroje | 370 | 154 430 253 Kč |
| Technické služby | 74 | 130 179 723 Kč |
| Stavebnictví | 58 | 87 324 005 Kč |
| Zemědělství | 61 | 45 706 149 Kč |
| IT | 3 | 40 236 396 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 167 | 29 111 955 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 27 | 10 646 126 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 47 | 10 592 111 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 23 | 2 105 400 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 12 | 1 995 414 Kč |
| Energie | 35 | 691 122 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 301 290 Kč |
| Ostraha objektů | 4 | 266 103 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 70 180 Kč |
| Služby závodních jídelen | 13 | 0 Kč |
| Jiná energie | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 341 | 136 877 881 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 45 857 472 Kč |