Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.04.2016 |
| IČO | 04974077 |
| Datová schránka | vmjs29y |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 690 386 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 540 386 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vědeckotechnický park Plzeň, a.s. | 1 | 540 386 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| iRecruit, s.r.o. | 2 | 690 386 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 4 863 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vědeckotechnický park Plzeň, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| iRecruit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |