Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.04.2016 |
| IČO | 05004209 |
| Datová schránka | jpet74e |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 165 smluv za celkem 353 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 1 | 272 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 5 594 798 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 1 920 591 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 1 236 380 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 805 860 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 272 250 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 168 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 14 | 9 998 069 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 24 879 736 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 234 200 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 1 071 044 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 1 009 140 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 539 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 24 639 230 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 9 | 3 276 438 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 1 071 044 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 539 660 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 241 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 22 | 29 767 845 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 5 | 46 422 860 Kč |
| Stavebnictví | 38 | 41 999 463 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 76 | 15 199 016 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 1 633 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 38 | 63 526 573 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 14 739 010 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 9 830 040 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 9 | 2 957 240 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 2 346 493 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 58 | 93 399 356 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 25 | 33 945 340 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 9 119 528 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 5 011 578 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 4 107 950 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 4 | 2 749 120 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 200 231 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 11 | 12 068 879 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 14 211 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 14 211 450 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 4 | 14 211 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 31 485 215 Kč |
| Úklidové služby | 10 | 7 098 429 Kč |
| Právní služby | 1 | 508 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | - 1 662 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 17 051 635 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 8 444 081 Kč |
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 9 | 7 098 429 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 6 322 734 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 508 200 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | - 1 662 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 20 | 37 762 828 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 58 461 005 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 5 849 585 Kč |
| Úklidové služby | 9 | 4 728 898 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 718 101 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 5 | 87 027 275 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 9 | 3 138 101 Kč |
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 7 | 1 163 052 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 796 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 22 | 92 124 584 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 742 | 1 519 665 651 Kč |
| Pojišťovací služby | 74 | 598 214 320 Kč |
| Technické služby | 1 | 2 634 944 Kč |
| Úklidové služby | 7 | 1 569 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 47 673 564 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 11 | 17 765 116 Kč |
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 7 | 1 569 975 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 21 | 67 008 655 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 4 | 6 592 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 4 | 6 592 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 4 | 6 592 988 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 385 | 239 883 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pasz s. r. o. | 1 | 0 Kč |