Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.09.2016 |
| IČO | 05406595 |
| Datová schránka | 9ve3ind |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 138 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 16 101 391 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 2 | 8 708 130 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 6 618 399 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 4 088 137 Kč |
| Město Milovice | 4 | 3 305 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PF Stavitelství, s.r.o. | 8 | 22 719 790 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 669 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 6 | 6 260 069 Kč |
| Město Přelouč | 2 | 2 409 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PF Stavitelství, s.r.o. | 8 | 8 669 560 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 955 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 2 | 5 718 266 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 2 237 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PF Stavitelství, s.r.o. | 4 | 7 955 415 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 45 287 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové | 4 | 43 352 837 Kč |
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 1 | 1 934 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PF Stavitelství, s.r.o. | 5 | 45 287 122 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 11 370 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecký kraj | 2 | 7 877 381 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 3 492 695 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PF Stavitelství, s.r.o. | 3 | 11 370 076 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 11 900 643 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 3 | 8 289 312 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 3 611 331 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PF Stavitelství, s.r.o. | 4 | 11 900 643 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 347 | 1 144 183 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Přelouč | 6 | 30 057 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PF Stavitelství, s.r.o. | 6 | 30 057 150 Kč |