Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

ISAX s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 08.11.2016
IČO 05548071
Datová schránka dy855zt

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u ISAX s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro ISAX s.r.o.

Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 15 mil. Kč;

Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 1 smlouva za celkem 420 596 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.358 381 237 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.358 381 237 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 307 098 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1307 098 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.1307 098 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)34 822 455 Kč
Laboratorní přístroje a zařízení10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.44 822 455 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.44 822 455 Kč
AZIMUT CZ s.r.o.12 174 975 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví11 119 250 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)170 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.21 189 250 Kč
Zlínský kraj10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.31 189 250 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)11 016 400 Kč
Konzultace a poradenství1289 190 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby1145 200 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.31 450 790 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.31 450 790 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)5160 256 197 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby111 597 200 Kč
IT1145 200 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.21 312 850 Kč
Divadlo Radost, příspěvková organizace1145 200 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.31 458 050 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 1 smlouva za celkem 298 265 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Internetové služby, servery, cloud, certifikáty1298 265 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1298 265 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.1298 265 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT11 640 760 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.11 640 760 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.11 640 760 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 5 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT2218 442 820 Kč
Stavebnictví1111 472 010 Kč
Internetové služby, servery, cloud, certifikáty115 121 930 Kč
Reklamní a marketingové služby176 230 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.43 002 010 Kč
Akademie múzických umění v Praze176 230 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ISAX s.r.o.53 078 240 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}