Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.01.2017 |
| IČO | 05738121 |
| Datová schránka | fa8arsp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 48 smluv za celkem 38 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 3 630 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 1 | 3 630 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 790 243 Kč |
| IT | 1 | 355 267 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 51 056 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace | 2 | 1 790 243 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 406 323 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 4 | 2 196 567 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 919 423 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 982 017 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 142 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 1 919 423 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 982 017 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 142 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 4 | 3 044 099 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 21 | 10 020 169 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 797 576 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 566 159 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 221 212 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 204 938 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Bulovka | 2 | 2 018 788 Kč |
| Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace | 1 | 566 159 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 204 938 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 200 000 Kč |
| Domov Maxov | 1 | 71 910 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 8 | 3 061 796 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 790 910 Kč |
| Zdravotnický materiál | 11 | 2 393 320 Kč |
| IT | 2 | 782 023 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 673 721 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 597 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Maxov | 3 | 3 011 028 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 2 929 083 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 3 | 854 918 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 782 023 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 597 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 10 | 8 174 538 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 64 722 966 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 377 249 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 126 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 5 022 038 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 1 791 829 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 2 | 377 249 Kč |
| Město Louny | 1 | 126 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 5 | 7 317 589 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 21 | 19 472 578 Kč |
| IT | 3 | 4 544 742 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 737 911 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 83 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 5 549 376 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 2 | 1 048 838 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 8 | 6 598 213 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 63 | 61 166 829 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 82 | 49 425 309 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 792 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 5 401 749 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 792 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 6 | 6 194 299 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 523 446 Kč |
| Školení a kurzy | 21 | 131 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální ředitelství cel | 1 | 523 446 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 131 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 2 | 655 338 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 7 010 667 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest | 1 | 273 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENTRY COMPANY s.r.o. | 1 | 273 460 Kč |