Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.03.2017 |
| IČO | 05912482 |
| Datová schránka | tfze6ak |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 8 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 200 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Frame Production s.r.o. | 1 | 200 860 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 410 420 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 194 810 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 | 410 420 Kč |
| Muzeum Těšínska, příspěvková organizace | 2 | 194 810 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 63 102 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Frame Production s.r.o. | 4 | 668 331 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 2 837 450 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 69 611 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum Těšínska, příspěvková organizace | 1 | 2 837 450 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 1 312 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Frame Production s.r.o. | 9 | 4 150 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 212 161 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Frame Production s.r.o. | 2 | 212 161 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 492 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 2 492 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Frame Production s.r.o. | 2 | 2 492 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 577 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 577 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Frame Production s.r.o. | 1 | 577 170 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 301 956 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 301 956 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Frame Production s.r.o. | 2 | 301 956 Kč |