Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Nikol Navrátil
změna 11.10.2022
| Založeno | 01.07.2017 |
| IČO | 06115161 |
| Datová schránka | y72na2q |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 74 smluv za celkem 7 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
6,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 889 653 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 281 520 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 257 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Miketa | 1 | 650 808 Kč |
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 1 | 281 520 Kč |
| SECURITY SUPPORT a.s. | 1 | 257 270 Kč |
| JURČÍK - STAVEBNICTVÍ s.r.o. | 1 | 238 845 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 3 | 1 146 924 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 281 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 372 588 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 287 650 Kč |
| Nábytek | 1 | 227 262 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 192 168 Kč |
| IT Hardware | 1 | 76 854 Kč |
| Zemědělství | 1 | 62 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOMILAND s.r.o. | 1 | 378 331 Kč |
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 2 | 287 650 Kč |
| David Michalčík | 1 | 238 274 Kč |
| Jiří Miketa | 1 | 227 262 Kč |
| Ing. Rudolf Havlický | 1 | 192 168 Kč |
| HV Výtahy s.r.o. | 1 | 134 314 Kč |
| Lukáš Pavlík | 1 | 76 854 Kč |
| David Jureček | 1 | 62 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 7 | 1 309 640 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 287 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 77 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Opava a. s. | 1 | 299 645 Kč |
| Jiří Miketa | 1 | 249 000 Kč |
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 1 | 77 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 2 | 548 645 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 77 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 26,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 21 | 1 576 999 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 273 760 Kč |
| Kancelář | 4 | 121 368 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 55 139 Kč |
| Nábytek | 1 | 39 722 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 14 | 529 908 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 627 147 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 189 576 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 165 515 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 833 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RTSTAV - Radek Trunčík s.r.o. | 1 | 425 573 Kč |
| FRIKO OPAVA s.r.o. | 1 | 189 576 Kč |
| BENJAMÍN s.r.o. | 1 | 102 339 Kč |
| Lukáš Pavlík | 3 | 62 473 Kč |
| Technické služby Opava a. s. | 1 | 58 529 Kč |
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 1 | 1 833 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 10 | 838 490 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 1 833 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 259 562 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 168 306 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 155 573 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 70 434 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 925 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 7 | 653 876 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 2 925 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 265 056 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 78 829 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 78 404 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 74 052 Kč |
| Kancelář | 1 | 54 900 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 10 405 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURČÍK - STAVEBNICTVÍ s.r.o. | 1 | 265 056 Kč |
| Martin Balner | 1 | 78 829 Kč |
| SECTIO AUREA, s.r.o. | 1 | 78 404 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 74 052 Kč |
| M&M MIPECH s.r.o. | 1 | 54 900 Kč |
| Lukáš Pavlík | 1 | 10 405 Kč |
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 6 | 561 646 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 301 | 27 455 833 Kč |
| Dary a dotace | 141 | 14 192 336 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 101 | 10 166 941 Kč |
| Nábytek | 41 | 5 504 678 Kč |
| Zemědělství | 21 | 1 389 778 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 186 461 Kč |
| Telekomunikační služby | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Antonín Kavan | 1 | 195 000 Kč |
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 2 | 186 461 Kč |
| MIVOTOP s.r.o. | 1 | 186 461 Kč |
| Pavel Stanovský | 1 | 165 000 Kč |
| Technické služby Opava a. s. | 1 | 141 058 Kč |
| Martin Balner | 1 | 78 829 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 66 001 Kč |
| Mateřská škola Opava, 17. listopadu, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 6 | 832 349 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 161 | 41 457 735 Kč |
| Kancelář | 101 | 3 588 731 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 23 | 1 582 580 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 29 000 Kč |
| Energie | 101 | 25 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 5 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HV Výtahy s.r.o. | 1 | 279 571 Kč |
| SECTIO AUREA, s.r.o. | 1 | 63 375 Kč |
| VEMEX Energie a.s. | 1 | 25 000 Kč |
| OPATHERM a.s. | 1 | 20 000 Kč |
| Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. | 1 | 9 000 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 1 | 5 000 Kč |
| Zařízení školního stravování Opava, příspěvková organizace | 1 | 5 000 Kč |
| Ing. Jan Hanslik | 1 | 5 000 Kč |
| 1 | 4 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Šrámkova, příspěvková organizace | 9 | 416 446 Kč |