Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 10.07.2017
IČO 06256121
Datová schránka rkbmp4e

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Staviař - požární bezpečnost

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o.

Všechny smlouvy: 10 smluv za celkem 1 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Domov pro seniory Černá Hora, příspěvková organizace284 700 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o.284 700 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 3 smlouvy za celkem 229 900 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2169 400 Kč
Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …)160 500 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městské divadlo Brno, příspěvková organizace2169 400 Kč
Statutární město Brno160 500 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o.3229 900 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 127 000 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nábytek1127 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Muzeum Brněnska, příspěvková organizace1127 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o.1127 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 2 smlouvy za celkem 393 250 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …)2393 250 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace1217 800 Kč
Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace1175 450 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o.2393 250 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 1 smlouva za celkem 121 000 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …)1121 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace1121 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o.1121 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 1 smlouva za celkem 163 350 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby1163 350 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace1163 350 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o.1163 350 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 2 smlouvy za celkem 18 025 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …)375 187 750 Kč
Stavebnictví191 527 625 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Brno218 025 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Staviař - požární bezpečnost staveb s.r.o.218 025 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}