Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.09.2017 |
| IČO | 06430091 |
| Datová schránka | fgcrbpw |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 228 065 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 84 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeň 2015, zapsaný ústav | 1 | 84 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GetUp sports s.r.o. | 1 | 84 579 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 143 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 143 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GetUp sports s.r.o. | 1 | 143 486 Kč |