Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.12.2017 |
| IČO | 06659969 |
| Datová schránka | zwbwfqx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 107 smluv za celkem 105 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chlumec | 2 | 2 496 891 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 2 | 167 146 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 4 | 2 664 037 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 9 386 931 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 000 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 10 957 861 Kč |
| Statutární město Děčín | 3 | 3 464 586 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 1 075 351 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 000 000 Kč |
| Město Chlumec | 1 | 755 279 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 13 | 17 253 077 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 8 018 968 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 220 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 5 | 3 561 071 Kč |
| Město Chlumec | 2 | 2 533 757 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 1 638 887 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 2 | 1 589 108 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 680 569 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 220 000 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 1 | 73 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 16 | 10 297 106 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 4 270 334 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 136 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 2 612 670 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 4 | 1 265 354 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 519 104 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 10 061 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 11 | 4 407 189 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 7 785 672 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 5 | 7 183 415 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 3 | 390 618 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 303 110 Kč |
| OBEC HORNÍ POLICE | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 11 | 7 877 143 Kč |
| OBEC HORNÍ POLICE | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 5 120 639 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 1 100 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 283 176 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 6 | 3 488 570 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 3 | 1 915 244 Kč |
| OBEC HORNÍ POLICE | 4 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 14 | 5 403 814 Kč |
| OBEC HORNÍ POLICE | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Horní Police, okres Česká Lípa, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 13 329 113 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 242 412 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 767 754 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 4 | 8 447 305 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 4 | 3 798 465 Kč |
| Statutární město Děčín | 4 | 1 771 513 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 1 171 930 Kč |
| Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě, příspěvková organizace | 1 | 1 049 996 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 100 071 Kč |
| OBEC HORNÍ POLICE | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 18 | 16 339 280 Kč |
| OBEC HORNÍ POLICE | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Horní Police, okres Česká Lípa, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 21 726 829 Kč |
| Zemědělství | 1 | 2 276 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 9 411 110 Kč |
| Statutární město Děčín | 5 | 4 956 483 Kč |
| Město Česká Lípa | 2 | 4 546 912 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 3 265 509 Kč |
| Město Nový Bor | 3 | 1 241 341 Kč |
| Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa | 1 | 582 351 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 13 | 24 003 707 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 414 | 365 186 298 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 12 079 307 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 747 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 8 | 16 708 362 Kč |
| Město Velký Šenov | 1 | 1 747 777 Kč |
| Obec Hlinná | 1 | 867 246 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 285 506 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANTYCH s.r.o. | 11 | 19 608 891 Kč |