Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.02.2018 |
| IČO | 06881157 |
| Datová schránka | 4f23txx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 12 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 184 077 Kč |
| IT | 1 | 139 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace | 1 | 1 973 990 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 2 | 323 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumatech s.r.o. | 3 | 2 297 218 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 4 | 6 068 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 3 | 3 535 235 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 2 532 893 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumatech s.r.o. | 4 | 6 068 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 70 729 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumatech s.r.o. | 1 | 70 729 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 689 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 2 | 1 192 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumatech s.r.o. | 2 | 1 192 016 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 814 959 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 549 340 Kč |
| IT | 2 | 358 160 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 139 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 3 | 907 500 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 139 090 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumatech s.r.o. | 5 | 1 125 240 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumatech s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 4 | 2 576 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 4 | 2 576 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumatech s.r.o. | 4 | 2 576 373 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 54 | 39 887 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 2 | 561 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumatech s.r.o. | 2 | 561 440 Kč |