Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.03.2018 |
| IČO | 06951236 |
| Datová schránka | v5b5fkf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 132 smluv za celkem 146 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 930 991 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 246 253 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 8 063 722 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 68 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 10 | 8 132 413 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 5 745 392 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 1 951 673 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 475 578 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 192 588 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 8 481 665 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 475 578 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 95 142 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 19 | 9 052 385 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 7 | 3 789 874 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 19 419 107 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 1 754 164 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 950 745 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 39 | 21 155 276 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 950 745 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 17 995 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 41 | 22 124 016 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 25 | 15 604 780 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 33 621 686 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 8 917 051 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 483 698 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 96 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 34 | 43 433 789 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 483 698 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 96 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 36 | 44 013 689 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 29 | 33 990 515 Kč |
| SPEMAX s.r.o. | 1 | 21 657 249 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 54 731 460 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 17 | 10 456 639 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 5 311 179 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 60 042 639 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 906 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 15 | 60 949 171 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 2 | 30 577 792 Kč |
| ZNAKOM s.r.o. | 1 | 7 691 386 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 5 292 859 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 459 582 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 455 317 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 5 292 859 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 914 899 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 8 | 6 207 759 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 672 040 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 617 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 1 289 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 5 | 1 289 225 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 146 | 100 222 312 Kč |
| IT | 1 | 67 808 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 61 843 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 389 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 3 | 389 886 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 416 | 574 657 853 Kč |
| IT | 6 | 582 857 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 243 815 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 145 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Road service 2018 s.r.o. | 2 | 389 131 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 145 316 Kč |