Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.
| Založeno | 18.04.2018 |
| Zaniklo | 31.12.2024 |
| IČO | 07053886 |
| Datová schránka | nmt7vrb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 322 smluv za celkem 155 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 6 816 509 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 281 333 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 607 784 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 199 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 16 | 5 828 638 Kč |
| URBIA, s.r.o. | 4 | 1 752 975 Kč |
| ACTON s.r.o. | 3 | 607 784 Kč |
| Městská část Praha 4 | 3 | 556 925 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 2 | 305 257 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 88 928 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAV Project Praha s.r.o. | 29 | 9 140 506 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 2 360 759 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 8 505 210 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 7 534 394 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 2 178 104 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 342 649 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 142 311 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 116 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 24 | 9 868 202 Kč |
| Městská část Praha 4 | 10 | 5 002 011 Kč |
| ACTON s.r.o. | 11 | 2 747 150 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 4 | 2 225 470 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 1 500 130 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 2 | 355 997 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 2 | 280 267 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAV Project Praha s.r.o. | 56 | 21 979 227 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 2 747 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 25 509 927 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 22 | 14 926 346 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 10 | 2 971 016 Kč |
| Zemědělství | 1 | 231 833 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 211 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| URBIA, s.r.o. | 21 | 14 207 072 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 14 | 9 818 400 Kč |
| ACTON s.r.o. | 13 | 9 136 447 Kč |
| Městská část Praha 4 | 9 | 7 455 235 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 7 | 2 937 592 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 951 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAV Project Praha s.r.o. | 66 | 44 505 852 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 34 | 23 343 518 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 591 | 305 583 183 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 15 179 411 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 4 440 125 Kč |
| Úklidové služby | 24 | 4 066 318 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 12 | 13 888 170 Kč |
| Městská část Praha 4 | 8 | 4 398 648 Kč |
| URBIA, s.r.o. | 14 | 4 114 774 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 7 | 3 718 000 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 67 012 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAV Project Praha s.r.o. | 42 | 26 186 604 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 26 | 18 002 944 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 16 027 780 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 24 | 10 911 609 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 212 660 Kč |
| Kancelář | 1 | 120 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 29 | 16 211 027 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 14 | 7 053 022 Kč |
| Městská část Praha 4 | 22 | 5 869 922 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 75 248 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAV Project Praha s.r.o. | 66 | 29 209 218 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 29 | 16 211 027 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 506 | 212 988 013 Kč |
| Stavebnictví | 30 | 11 876 599 Kč |
| Zemědělství | 4 | 2 110 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 28 | 9 477 013 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 12 | 5 513 777 Kč |
| ACTON s.r.o. | 6 | 1 901 638 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 2 | 360 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAV Project Praha s.r.o. | 48 | 17 252 861 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 1 901 638 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 210 | 779 897 590 Kč |
| Zemědělství | 51 | 23 495 966 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 31 | 4 364 575 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 108 416 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 7 | 5 346 110 Kč |
| Městská část Praha 4 | 4 | 493 375 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 3 | 277 265 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 238 006 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAV Project Praha s.r.o. | 15 | 6 354 755 Kč |