Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.09.2018 |
| IČO | 07500769 |
| Datová schránka | bfskif9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 20 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 4 356 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 1 | 4 356 488 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| Mgr. Lukáš Maňásek | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 15 | 16 499 866 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 193 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologická agentura ČR | 1 | 14 999 866 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 1 500 000 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 2 | 193 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 5 | 16 693 466 Kč |
| Mgr. Lukáš Maňásek | 1 | 193 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 155 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 | 155 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 1 | 155 410 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 339 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 3 | 2 339 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 3 | 2 339 945 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 342 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 3 | 342 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 3 | 342 399 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 646 968 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 3 | 646 968 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 3 | 646 968 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 109 | 39 951 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SprayVision s. r. o. | 1 | 0 Kč |