Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.10.2018 |
| IČO | 07529872 |
| Datová schránka | fbkmetu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 53 smluv za celkem 5 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 13 | 1 232 403 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 68 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 14 | 1 300 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| pero_wood s.r.o. | 14 | 1 300 685 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 10 | 1 063 815 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 113 642 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 11 | 1 177 457 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 300 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| pero_wood s.r.o. | 12 | 1 477 682 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 95 | 9 518 274 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 228 085 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 23 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 3 | 333 401 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 251 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| pero_wood s.r.o. | 5 | 584 798 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 271 023 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 18 150 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 11 | 324 395 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| pero_wood s.r.o. | 13 | 324 395 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 211 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 140 699 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 70 774 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| pero_wood s.r.o. | 2 | 211 473 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 1 536 247 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 133 914 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 1 | 133 914 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 96 740 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| pero_wood s.r.o. | 3 | 230 654 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 3 229 153 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 4 | 397 139 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| pero_wood s.r.o. | 4 | 397 139 Kč |