Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.11.2018 |
| IČO | 07603771 |
| Datová schránka | z32nn6b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 122 smluv za celkem 121 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 13 960 775 Kč |
| Textilie | 1 | 682 307 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 96 316 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 77 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 13 | 14 739 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesuzdaar s.r.o. | 13 | 14 739 475 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 21 | 24 422 816 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 9 | 6 911 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 30 | 31 334 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesuzdaar s.r.o. | 30 | 31 334 202 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 19 | 8 861 682 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 22 | 8 861 682 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesuzdaar s.r.o. | 22 | 8 861 682 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 33 | 46 928 426 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 6 | 4 363 085 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 41 | 51 291 510 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesuzdaar s.r.o. | 41 | 51 291 510 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 841 | 953 237 441 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 163 | 117 146 332 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 61 | 770 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 15 | 14 938 913 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesuzdaar s.r.o. | 16 | 14 938 913 Kč |