Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.12.2018 |
| IČO | 07713614 |
| Datová schránka | chbq2zn |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 115 945 Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 65 945 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 1 | 65 945 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašská rally s.r.o. | 2 | 115 945 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašská rally s.r.o. | 1 | 0 Kč |