Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.06.2019 |
| IČO | 08183571 |
| Datová schránka | 9cr8pf4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 55 smluv za celkem 72 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 3 064 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 3 | 3 282 300 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 3 336 000 Kč |
| Sociální služby | 2 | 1 258 700 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 142 715 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 3 | 4 594 700 Kč |
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 3 | 160 772 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 93 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 5 | 4 669 129 Kč |
| Martin Doležal | 1 | 74 336 Kč |
| RONICA, s.r.o. | 1 | 68 286 Kč |
| Radka Sovová | 1 | 18 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 4 | 4 555 181 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 3 130 361 Kč |
| Služby závodních jídelen | 6 | 616 473 Kč |
| Finance | 1 | 407 069 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 188 760 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 154 898 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 270 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 77 020 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 53 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 51 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 15 | 4 907 892 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 4 237 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 760 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 85 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 4 | 4 426 645 Kč |
| OKIM spol. s r.o. | 1 | 1 597 040 Kč |
| CanoCar, s.r.o. | 1 | 1 533 321 Kč |
| ŠkoFIN s.r.o. | 1 | 407 069 Kč |
| Karel Hrachovec | 1 | 341 366 Kč |
| Tomáš Doležal | 2 | 289 381 Kč |
| BENEFIT TERM s.r.o. | 1 | 154 898 Kč |
| Martin Doležal | 1 | 108 000 Kč |
| Nadace AGROFERT | 1 | 100 270 Kč |
| SNT Plus s.r.o. | 1 | 78 730 Kč |
| Tomáš Rych | 1 | 77 020 Kč |
| Comelo s.r.o. | 1 | 61 640 Kč |
| Karel Hrachovec | 1 | 54 653 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 53 000 Kč |
| Vladislav Korčák | 1 | 51 505 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 3 806 201 Kč |
| IT | 1 | 268 257 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 109 888 Kč |
| Kosmetika | 1 | 74 331 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 78 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 3 336 200 Kč |
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 5 | 922 477 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 78 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 2 | 3 336 278 Kč |
| REHA-TECH a.s. | 1 | 397 401 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 268 257 Kč |
| Nadace AGROFERT | 1 | 109 888 Kč |
| Vladislav Korčák | 1 | 74 331 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 67 | 78 205 476 Kč |
| Služby závodních jídelen | 222 | 17 587 238 Kč |
| Sociální služby | 2 | 2 399 800 Kč |
| Sociální péče | 2 | 650 900 Kč |
| Energie | 1 | 148 347 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 144 764 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 62 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 3 050 700 Kč |
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 5 | 1 428 501 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 75 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 5 | 3 050 775 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 883 300 Kč |
| TRCZ s.r.o. | 1 | 190 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 148 347 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 144 764 Kč |
| Slavia pojišťovna a.s. | 1 | 62 090 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 45 | 14 455 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 4 231 470 Kč |
| Sociální služby | 1 | 3 511 057 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 3 646 257 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 78 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 3 | 3 725 007 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 3 378 078 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 9 436 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 3 378 078 Kč |
| Město Lovosice | 2 | 9 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 3 | 3 387 514 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 288 | 417 316 246 Kč |
| Pojišťovací služby | 23 | 39 560 932 Kč |
| IT | 23 | 5 955 484 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 401 845 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 23 | 987 592 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 2 | 39 596 797 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 1 317 872 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 780 000 Kč |
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 53 830 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 5 | 41 694 668 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 53 830 Kč |