Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 09.09.2019 |
| IČO | 08496366 |
| Datová schránka | i3dcy9j |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 53 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 42 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 42 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bflow Agency, a.s. | 1 | 42 350 000 Kč |
| Moudrý překlad, s.r.o. | 1 | 42 350 000 Kč |
| UNNI Trading, s.r.o. | 1 | 42 350 000 Kč |
| MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. | 1 | 42 350 000 Kč |
| Markéta Stránská | 1 | 42 350 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 2 202 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bflow Agency, a.s. | 1 | 2 202 079 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 14 | 2 426 553 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 2 214 300 Kč |
| IT | 1 | 453 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 14 | 2 426 553 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 2 214 300 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 453 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bflow Agency, a.s. | 16 | 5 094 603 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 151 | 451 395 533 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 | 3 630 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bflow Agency, a.s. | 1 | 3 630 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 11 | 4 537 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bflow Agency, a.s. | 1 | 0 Kč |