Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.02.2020 |
| IČO | 08949735 |
| Datová schránka | g45rf2y |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 16 smluv za celkem 47 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 1 | 21 946 375 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEKONTA IC s.r.o. | 2 | 21 946 375 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 30 836 850 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 95 861 Kč |
| Odpady | 1 | 77 440 Kč |
| Technické služby | 1 | 76 762 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 1 | 19 952 900 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 10 883 950 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 651 203 Kč |
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 95 861 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 77 440 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 1 | 76 762 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEKONTA IC s.r.o. | 6 | 31 738 117 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 12 027 400 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 592 537 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 278 132 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 2 | 12 305 532 Kč |
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 592 537 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEKONTA IC s.r.o. | 3 | 12 898 069 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 13 | 4 389 388 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 259 000 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEKONTA IC s.r.o. | 2 | 344 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 13 | 2 240 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 604 201 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 62 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEKONTA IC s.r.o. | 2 | 666 201 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 258 666 068 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 480 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEKONTA IC s.r.o. | 2 | 1 480 568 Kč |