Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.07.2020 |
| IČO | 09361545 |
| Datová schránka | aqyen4f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 63 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 250 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 22 955 368 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 11 712 776 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace | 1 | 6 250 460 Kč |
| Město Kolín | 1 | 1 263 363 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inženýrské stavby Mencl s.r.o. | 5 | 42 181 967 Kč |
| MM Devolvere s.r.o. | 1 | 22 955 368 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 21 879 876 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 832 550 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 423 427 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 9 557 910 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 7 440 521 Kč |
| Město Český Brod | 3 | 3 185 394 Kč |
| MĚSTO ČERNOŠICE | 1 | 1 832 550 Kč |
| Město Kolín | 3 | 1 649 255 Kč |
| Jedličkův ústav, příspěvková organizace | 1 | 423 427 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 46 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inženýrské stavby Mencl s.r.o. | 11 | 24 135 853 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 25 491 560 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 1 343 701 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 4 | 13 025 978 Kč |
| Město Kolín | 6 | 10 908 720 Kč |
| Město Nymburk | 2 | 4 755 484 Kč |
| Město Mělník | 1 | 1 343 701 Kč |
| Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450 | 1 | 878 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inženýrské stavby Mencl s.r.o. | 14 | 30 911 993 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 107 | 269 762 704 Kč |
| IT | 1 | 222 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mělník | 1 | 1 087 711 Kč |
| Město Kolín | 2 | 788 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inženýrské stavby Mencl s.r.o. | 3 | 1 876 201 Kč |