Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.10.2020 |
| IČO | 09617477 |
| Datová schránka | 88kn9d8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 43 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 4 380 200 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 4 380 200 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 651 482 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Security Avengers s.r.o. | 3 | 5 031 682 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 4 | 20 387 707 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 21 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 17 846 707 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 1 | 4 607 438 Kč |
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 1 | 1 270 500 Kč |
| Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. | 1 | 1 270 500 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 163 350 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 21 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Security Avengers s.r.o. | 7 | 25 180 095 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 9 266 330 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 242 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 3 | 9 266 330 Kč |
| Prague City Tourism a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Security Avengers s.r.o. | 5 | 9 508 330 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 296 217 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 294 291 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 2 296 217 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 294 291 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 92 323 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Security Avengers s.r.o. | 3 | 2 682 831 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 308 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Pardubice | 1 | 308 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Security Avengers s.r.o. | 1 | 308 568 Kč |