Soukromá firma.
| Založeno | 23.12.1992 |
| IČO | 10439528 |
| Datová schránka | pdkm49w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 82 smluv za celkem 83 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 5 134 800 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 5 | 558 328 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 7 | 5 693 128 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 10 797 180 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 5 359 373 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 674 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 1 | 10 797 180 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 5 359 373 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 5 | 674 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zeppelin CZ s.r.o. | 1 | 10 797 180 Kč |
| Pavel Šilhánek | 7 | 6 033 661 Kč |
| CHMEL spol. s r.o. | 1 | 141 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 4 385 374 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 3 451 971 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 329 226 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 78 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 4 385 374 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 4 | 3 552 122 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 301 675 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 78 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 11 | 8 317 171 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 22 033 564 Kč |
| Zemědělství | 2 | 496 597 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Ohře, státní podnik | 7 | 22 282 707 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 5 275 600 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 247 455 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 12 | 27 805 762 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 10 517 395 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 466 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Ohře, státní podnik | 3 | 10 517 395 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 466 900 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 6 | 10 984 295 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 4 196 737 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 438 819 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 390 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Ohře, státní podnik | 8 | 4 564 881 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 3 | 267 145 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 70 675 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 13 | 4 902 701 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 1 327 869 Kč |
| Zemědělství | 2 | 121 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 57 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 085 869 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 242 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 121 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 57 475 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 9 | 1 506 344 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 133 | 208 184 655 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 749 098 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 266 200 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Ohře, státní podnik | 4 | 3 707 729 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 749 098 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 85 977 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 9 | 4 542 804 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 1 087 666 Kč |
| Zemědělství | 1 | 607 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 087 666 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 607 200 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 5 | 1 694 866 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 30 021 033 Kč |
| Zemědělství | 38 | 9 497 112 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 333 683 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 3 | 3 010 125 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 239 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 247 036 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 94 683 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Šilhánek | 6 | 4 590 844 Kč |